شرایط و قوانین

ثبت هرگونه خرید در سایت ایران آسا الکترونیک به معنی پذیرش قوانین و شرایط می باشد و خریدار ملزم به رعایت قوانین فروشگاه می باشد.

ثبت اطلاعات صحیح خریدار:

شخصی که عضو سایت می شود می بایست اطلاعات و مشخصات آدرس خود را صحیح و کامل وارد کند.بنابراین مشکلات عواقب ناشی از اشتباه وارد کردن اطلاعات و آدرس پستی به عهده خریدار می باشد.

ارسال سفارش مشتری:

ارسال مرسولات سفارشی مشتری در شرایط عادی در روز سفارش ارسال می شود و هزینه ارسال کالا به عهده مشتری می باشد.همچینین تحویل مستقیم کالا در فروشگاه ایران آسا الکترونیک نیز مقدور می باشد.

موجودی کالا:

مشتریان عزیز که تعداد سفارش عمده و یا نیاز به تهیه کالا دارند می توانند مستقیما با واحد فروشگاه در تماس باشند.همچنین بدلیل فروش حضوری در صورت سفارش عمده کالا جهت اطمینان از موجودی محصول می توانید با واحد فروش فروشگاه تماس حاصل فرمایید.

سفارش کالا:

نحوه سفارش کالا کاملا به صورت آنلاین می باشد و در مواقع خاص جهت رفاه حال خریدار خرید تلفنی نیز مقدور می باشد که در اینصورت می توانید با واحد فروش فروشگاه تماس حاصل فرمایید.

روش های پرداخت کالا:

در صورتی که خریدار در فروشگاه حضور داشته باشد می تواند با استفاده از دستگاه کارت خوان وجه مورد نظر خود را واریز کند و همچنین شخص خریدار می تواند مبلغ خرید خود را کارت به کارت کند.

 

کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.